Barisan Exco Sesi 2022-2024

Presiden

exco-presiden-syukriMohamad Syukri bin Othman

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Khidmat Pengurusan Sumber Manusia

president@perkasaputrajaya.com.my
mdsyukri.othman@customs.gov.my

Naib Presiden

Naib PresidenNor Amran bin Abdullah

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Khidmat Pengurusan Sumber Manusia

amran.abdullah@customs.gov.my

Setiausaha

exco-setiausahaElliza binti Ruslan

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

secretary@perkasaputrajaya.com.my
elliza.ruslan@customs.gov.my

Penolong Setiausaha
Merangkap Exco Kebajikan

Hasnira binti Hassan

Penguasa Kastam
Bahagian Pengurusan Pematuhan

secretary@perkasaputrajaya.com.my
hasnira.hassan@customs.gov.my

Bendahari

bendahariIntan Fairuz binti Hasni

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Cukai Dalam Negeri

treasurer@perkasaputrajaya.com.my
intanfairuz.has@customs.gov.my

Exco Ekonomi

exco-ekonomi-aidiKamarul Aidi bin Kamaruddin

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Pengurusan Pematuhan

aidi.kamaruddin@customs.gov.my

Zarif bin Nordin

Penguasa Kastam
Bahagian KPSM

zarif.nordin@customs.gov.my

Tengku Rosmin Hazabainin binti Tengku Mohd Amin

Penguasa Kastam
Bahagian Perancangan Korporat

rosmin.amin@customs.gov.my

Exco Kebajikan

Haslim Eairon bin Mat

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Perkastaman

haslim.mat@customs.gov.my

Nur Azera binti Mohamad

Penolong Pengarah Kastam

azera.mohamad@customs.gov.my

Maslim bin Abd Aziz

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Teknologi Maklumat

maslim.aziz@customs.gov.my

Exco Pembangunan Wanita & Keluarga

exco-wanitaFouzila binti Abu

Penguasa Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri

fouzila.abu@customs.gov.my

exco-wanita-anisaSharifah Nuratul Adila binti Syed Alwi

Penguasa Kastam
Bahagian Pengurusan Pematuhan

nuratul.alwi@customs.gov.my

Exco Korporat & Kerjaya

exco-ictMasrul Amri bin Kamarudin

Penolong Kanan Pengarah Kastam I
Bahagian Penguatkuasaan

masrul.kamarudin@customs.gov.my

exco-sukan-azawanMohd Azawan Shah bin Amdan

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Penguatkuasaan

mazawans.amdan@customs.gov.my

Exco Publisiti dan Multimedia

exco-ictMohd Kasturi bin Hussin

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Khidmat Pengurusan Sumber Manusia

kasturi.hussin@customs.gov.my

excoRazlan bin Mohammed

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Teknologi Maklumat

razlan.mohammed@customs.gov.my

Exco Sukan, Rekreasi & Kebudayaan

exco-ekonomi-dzDzulham bin Ali Akbar

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri

dzulham.ali@customs.gov.my

Nur Izzah binti Kassim

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Khidmat Pengurusan Sumber Manusia

nurizzah.kassim@customs.gov.my

Exco Tugas-Tugas Khas

Edited2Mohd Muhaimin Arif bin Md Azli

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Penguatkuasaan

arif.azli@customs.gov.my

exco-wanita-anisaSaufee Affandi bin Mohd

Penolong Kanan Pengarah Kastam II

saufee.mohd@customs.gov.my