Barisan Exco Sesi 2018-2020

Presiden

exco-presiden-syukriMohamad Syukri bin Othman

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Perkastaman

president@perkasaputrajaya.com.my
mdsyukri.othman@customs.gov.my

Naib Presiden
Merangkap Exco Korporat & Kerjaya

exco

Mohd Khairul Hisyam bin Mohd Gazali

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

khisyam.gazali@customs.gov.my

Setiausaha

exco-setiausaha

Elliza binti Ruslan

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

secretary@perkasaputrajaya.com.my
elliza.ruslan@customs.gov.my

Penolong Setiausaha
Merangkap Exco Korporat & Kerjaya

exco-setiausahaAzrulhisham bin Abdul Rahman

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

secretary@perkasaputrajaya.com.my
azrul.abd_rahman@customs.gov.my

Bendahari

exco-bendahari-nurulNurul Erzawaty binti Jamaludin

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

treasurer@perkasaputrajaya.com.my
n_erzawati.jamaludin@customs.gov.my

Exco Kebajikan

exco-kebajikan-jasmiMohd Jasmi bin Md Piah

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

m_jasmi.piah@customs.gov.my

exco-kebajikanNor Amran bin Abdullah

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

amran.abdullah@customs.gov.my

exco-kebajikan-mariaMariatul Qibtiah binti Dulkefli

Penguasa Kastam
Bahagian Pengurusan Pematuhan

qibtiah.dulkefli@customs.gov.my

Exco Ekonomi

exco-ekonomi-dzDzulham bin Ali Akbar

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Perkhidmatan Teknik

dzulham.ali@customs.gov.my

exco-ekonomi-faz

Fazriyana binti Lewon

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

fazriyana.lewon@customs.gov.my

exco-ekonomi-aidiKamarul Aidi bin Kamaruddin

Penguasa Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

aidi.kamaruddin@customs.gov.my

exco-ekonomi-alifahNur Alifah binti Abdullah

Penguasa Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

alifah.abdullah@customs.gov.my

Exco Pembangunan Wanita & Keluarga

exco-wanita-syida

Norsyida binti Zulhalmi

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Khidmat Pengurusan Sumber Manusia

norsyida.zulhalmi@customs.gov.my

exco-wanita-anisaAnisa Izwin binti Mohd Affandi

Penguasa Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

anisa.affandi@customs.gov.my

Exco Sukan, Rekreasi & Kebudayaan

exco-sukan-azawanMohd Azawan Shah bin Amdan

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Penguatkuasaan

mazawans.amdan@customs.gov.my

exco-wanita-anisaSaufee Affandi bin Mohd

Penolong Pengarah Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

saufee.mohd@customs.gov.my

Exco ICT & Publisiti

exco-ict

Mohd Kasturi bin Hussin

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Perkastaman

kasturi.hussin@customs.gov.my

excoRazlan bin Mohammed

Penolong Kanan Pengarah Kastam II
Bahagian Teknologi Maklumat

razlan.mohammed@customs.gov.my

Exco Tugas-Tugas Khas

Edited2

Mohd Muhaimin Arif bin Md Azli

Penguasa Kastam
Bahagian Cukai Dalam Negeri (SST)

arif.azli@customs.gov.my